Gene Keys

Gene Keys – doświadczenie tradycji kultur wchodu i zachodu, ujęte w syntezę, do której kluczem jest układ planetarny w dniu urodzenia. Dzięki tej metodzie możemy znaleźć drogę do wzniesienia się na wyższe wibracje, pokonując swoje lęki i bolączki tego świata. Z korzeniami w I-Ching, wyrosła z Human Design, a opiera się na astrologi oraz odkryciach z dziedziny manifestacji świadomości i psychologi rozwoju osobistego.

W listopadzie po raz pierwszy w Poznaniu chcielibyśmy podzielić się z wami mądrościa Gene Keys! Będą warszaty, wykład otwarty (wstęp wolny) i sesje indywidualne. Na sesje indywidualne można się zapisywać mailowo: magdalena_atkisnon@yahoo.co.uk

Uczestników warsztatów i sesji indywidualnuch prosimy o datę urodzenia przy zapisach, bym mogła dla was stworzyć waszą osobistą mapę potencjałów.

Sesje indywidualne od 7 do 16 listopada, koszt pierwszej wizyty 200, kolejna 150, po listopadzie będą możliwe sesje indywidualne on-line przy użyciu aplikacji Zoom

Warsztaty sobotnio-niedzielne
„Sztuka słuchania siebie – rozwiń filary Twojego Geniuszu”
Wszystko co najlepsze z Gene Keys, Human Design i Shakti Dance …

Wykorzystamy najlepsze metody płynące z Gene Keys, Human Design i Shakti Dance.

Gene Keys – doświadczenie tradycji kultur wchodu i zachodu, ujęte w syntezę, do której kluczem jest układ planetarny w dniu urodzenia. Dzięki tej metodzie możemy znaleźć drogę do wzniesienia się na wyższe wibracje, pokonując swoje lęki i bolączki tego świata. Z korzeniami w I-Ching, wyrosła z Human Design, a opiera się na astrologi oraz odkryciach z dziedziny manifestacji świadomości i psychologi rozwoju osobistego.

Shakti dance – praktyka ruchu, łącząca elementy jogi, medytacji i tańca. Spleciona z Gene Keys pozwala na pełniejsze doświadczenie wpływu energii na nasze ciało, emocje, duszę, uwalniając przy tym umysł od samokontroli. Shakti to siła twórcza, która wprawia wszystko we wszechświecie w ruch.

Jeśli:

• poszukujesz swojej prawdziwej natury,
• chcesz wzmocnić swoje mocne strony,
• osiągnąć pewność i wiarę w siebie,
• odkryć nowe aspekty Twojego „JA”

– te warsztaty są dla Ciebie.

Jeśli interesuje Cię rozpoznanie w sobie tych największych Darów, jakie zostały Ci dane w życiu, chcesz poznać żyjące archetypy i potencjalne ziarna transformacji zapraszamy do podróży w głąb siebie.

Zajęcia prowadzone będą zarówno w formie wykładowej jak i taneczno-ruchowej. Przewidziany jest czas na indywidualne konsultacje oraz wspólne ćwiczenia i rozmowy. Na warsztatach:
• odkryjesz swój wewnętrzny kompas, który został Ci dany i zapisany w dniu Twoich narodzin,
• poznasz techniki i narzędzia, które umożliwią Ci większe zrozumienie tego kim i po co tu jesteś,
• dowiesz się jak pracować ze swoimi cieniami, by skutecznie je transformować.

Warsztaty poprowadzą:

Alicja Grabowska – trenerka psychologii sukcesu i zmiany osobistej, ambasadorka Gene Keys, praktyk systemu Human Design, instruktorka improwizacji ruchu i symboliki ciała Instytutu Tańca i Ruchu w Essen, a także masażystka lomi-lomi.

Magdalena Atkinson – kompozytorka, piosenkarka, muzyko-terapeuta i marzycielka, której naczelną motywacją stanowi zobaczenie w sobie i innych naszych twórczych potencjałów.
Od kilku lat aktywnie zajmuje rozwojem świadomości, w tym astrologii, Human Desing i Gene Keys.

Piotr Białka – miłośnik astrologi i samorozwoju, jednocześnie sceptyk poszukujący wartościowych rozwiązań.

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 320 zł przy dokonaniu zgłoszenia i przedpłaty do dnia 31 października, a 370 zł po tym terminie. Organizatorzy zapewniają materiały warsztatowe, ciepłe napoje oraz przekąski. Rabat w wysokości 25% przewidziany jest dla osób uczących się lub studiujących.
Jeżeli koszty uczestnictwa przekraczają aktualne możliwości, prosimy także o kontakt, spróbujemy znaleźć rozwiązanie.
W każdym dniu przewidziana jest przerwa obiadowa. W okolicy znajdują się dobre i umiarkowane cenowo jadłodajnie.

Zgłoszenia prosimy dokonywać na adres mailowy: pibial@gmail.com lub telefonicznie +48 730-411-033.

By w pełni skorzystać z wiedzy warsztatowej, po zgłoszeniu swego uczestnictwa, prześlij nam swoje informacje odnośnie czasu i miejsca urodzenia, na bazie których otrzymasz Twój niepowtarzalny kompas Gene Keys oraz kosmogram. Dzięki temu będziemy mogli także spersonalizować treść przekazywaną na warsztatach zgodnie założeniami astrologii i Gene Keys.