Warsztaty

OPIS, WARSZTATÓW

 

 

 

WARSZTATY MALOWANIA INTUICYJNEGO VEDIC-ART

Przy pogodzie w ogrodzie.

Zapraszam dorosłych, dzieci i dorosłych z dziećmi.

 

Pensjonat  Śnieżna Kopa w Sosnówce koło Karpacza,warsztaty,czerwiec, 2017

 

 

 

 

Pogoda piękna, malujemy na tarasie.

 

 

 

Warsztaty w Sosnówce koło Karpacza czerwiec 2017 rok

 

20150613_182042

 

 

 

 

 

 

Warsztaty podczas  „Festiwalu Światła” maj 2016 rok

 

Malowanie intuicyjne to wspaniała forma relaksu i terapii i rozwoju.

Nie potrzebne są do tego żadne uzdolnienia i umiejętności .Po prostu bierzesz kartkę, tablicę malarską, czy podobrazie, szykujesz farby i pędzle i zaczynasz malować, bawiąc się kolorem i formą. Stajesz się skupiona i spokojna. Malujesz intuicyjnie, to na co masz ochotę , a pod twoim pędzlem pojawia się jakiś obraz. Pobudza on Twoją wyobraźnie, wyzwala kreatywność. Oddala się Twoja codzienność i zaczynasz czerpać radość z tego co robisz. Często pojawiają się myśli ,pozornie z Tobą nie związane, jednak zaczynasz rozumieć ich głębszy sens. Pojawiają się marzenia i tęsknoty, coraz bardziej rozpoznajesz w tym swoje największe potrzeby, potrzeby Twojej Duszy. Intuicyjnie przelewasz te odczucia na papier . Ze zdziwieniem obserwujesz dzieło, jakie powstaje . Nie ważne, co przedstawia, jest to Twoja twórczość, unikalna, jedyna w swoim rodzaju. Piękna w swej prostocie ,lub w swojej zawiłości.Często ludzie są zadziwieni, nie wiedzieli ,że potrafią tak malować.

Zapraszam do wspólnego malowania. Co więcej .? Przekonacie się podczas warsztatów, które z radością poprowadzę, wraz z Wami malując.

Na warsztaty należy przynieś:

Blok rysunkowy, tablice malarską, lub podobrazie

ołówek, farby akrylowe w pięciu podstawowych kolorach,

pędzle w trzech rozmiarach

paleta malarska, lub tekturki , czy coś innego do mieszania farb

ręcznik papierowy ,lub papier toaletowy do wycierania rąk

wygodne ubranie ,które można pobrudzić ,lub jakiś fartuch, czy materiał do ochrony przed zabrudzeniem.

Warsztat trwa 2,5 do 3 godzin

Koszt warsztatu 30 zł w przypadku własnych materiałów

przy korzystaniu z materiałów na miejscu 60  zł

——————————————————————————————————————–

 

WARSZTATY ROZWOJOWE Z PLANOWANIEM

img_20161012_200117

WARSZTATY ODBYWAJĄ SIĘ W STYCZNIU KAŻDEGO ROKU.

Mój tytuł to „ Nowy rok – Nowy krok „

Warsztaty prowadzone są wg.programu terapeutki Leoni Dawson

img_20161012_200156Na zdjęciach moje ulubione kalendarze z cytatami Paulo Coelho.

Planowanie na nowy rok ? Cóż w tym nowego i ciekawego? Niektórzy z nas robią to co roku, inni robili parę razy w życiu, jeszcze inni wcale . Co nam to dało? Odpowiedzi mogą być różne. Nic, trochę, bardzo dużo, nie wyobrażam sobie żyć bez takiego planu. Niezależnie od Waszej odpowiedzi, ja odpowiadam, ,że ten rodzaj planowania jest zupełnie inny. To nie tylko planowanie typu zadaniowego np.” Będę się uczyć regularnie angielskiego, schudnę 10 kg, zacznę ćwiczyć jogę ” itp . Takie zadania i postanowienia też się w tym planowaniu znajdą, jednak podejdziemy do nich w nieco inny sposób. Metoda tego rodzaju planowania pozwala na osobistą psychoanalizę w tym najlepszym tego słowa znaczenia.Mamy okazję poznać swoje najlepsze i słabe strony. Swoje często nieuświadomione możliwości i ograniczenia. Możemy dotrzeć do naszych najskrytszych marzeń i pragnień. Do tego czego pragnie nasza dusza.

Jak to możliwe, że tego dowiemy się przez parę godzin? Taki program opracowała znana już na całym świecie australijska terapeutka Leoni Dawson, motywująca od lat całe rzesze kobiet, do twórczego życia . Są to całe grupy napytań, na które odpowiadamy sobie indywidualnie w ciszy, lub przy spokojnej, pięknej muzyce relaksacyjnej , klasycznej , czy innej, która nam odpowiada. Pytania tak sformułowane, że zmuszają nas do zastanowienia się nad sobą. Pracujemy indywidualnie, ale jednak w grupie z prowadzącym terapeutą. Praca w grupie motywuje nas do działania i daje dobrą energię . Możemy oczywiście siąść sami w domu i też analizować siebie i planować, ale najczęściej się na to nie zdobędziemy, lub znudzimy się tym planowaniem , nie bardzo wierząc w jego pozytywne skutki.

Przebieg warsztatów:

Uczestnicy warsztatów siadają przy dużym stole, wraz z terapeutką. Terapeutka dyktuje pytania, a uczestnicy odpowiadają na nie pisemnie w swoich zeszytach, które przynoszą ze sobą. Polecam zeszyt duży i pusty, przeznaczony tylko na ten cel.Na stole leżą kolorowe kredki i pisaki, które służą do podkreśleń w tekście, ale także do ozdobienia swojej pracy . Taki zeszyt będzie nam służył przez cały rok, ponieważ jeśli chcemy, aby nasze planowanie było skuteczne, warto co miesiąc sprawdzać swoje postępy i modyfikować swoje plany. Interesująco będzie też po roku zobaczyć, jak nam poszło, jakie poczyniliśmy postępy, co udało się zrealizować ,a co nie. W kolejnym roku możemy także korzystać  z naszego zeszytu.

Podczas warsztatów będą też medytacje, trochę śpiewu, a nawet odrobina swobodnego tańca. W tym śpiewie i tańcu będziemy mogli również wyrazić siebie.

Czas trwania warsztatu wynosi około 4 godziny .

Koszt warsztatów 60 zł

Zapraszam serdecznie wszystkich, a szczególnie uczestników zeszłorocznych warsztatów, aby mogli podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami .


 

WARSZTATY SAMOUZDRAWIANIA Z WYKORZYSTANIEM  RÓŻNYCH METOD

20160501_173632

Masz organizm jest wyposażony w naturalne systemy obronne i naprawcze. Podczas warsztatów poznamy metody ,które pomogą nam pobudzić te systemy do działania.

Zapoznamy się z budową energetyczną człowieka, dowiemy się ,lub przypomnimy sobie wiedzę o czakrach i meridianach, nauczymy się odczuwać energię własną i innych osób. Nauczymy się jak pracować z własnym ciałem  fizycznym,  emocjonalnym mentalnym, aby było zdrowe. Poznamy proste ćwiczenia fizyczne ,uzdrawiające afirmacje, relaksacje i medytacje. Nauczymy się pracy z wahadłem, Poznamy mudry, soul body fusion i inne metody, które możemy sami zastosować w domu.

Koszt warsztatów  dwu i pół godzinnych warsztatów wynosi 60  zł.


 

WARSZTATY JOGI TAŃCA SHAKTI -DANCE

 

 20150822_070444

Magdalena Atkinson – wokalistka, autorka piosenek dla dorosłych i dzieci, nauczycielka Shakti Dance i joginka. Pochodzi z Poznania, obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii wraz z mężem i trójką dzieci.

20150822_080939

Shakti Dance – joga tańca – to praktyka natchniona mądrością jogi, łącząca świadomość ciała, ducha i umysłu, wykorzystująca pozycje jogi (asany), różne style tańca oraz swobodną ekspresję ruchową.
20150822_070501
Magdalena ciągle doskonali swoje warsztaty.
Uczestniczenie w nich to wielka przyjemność jaką daje ruch w postaci płynnych ,swobodnych ćwiczeń jogi ,oraz tańca .Kolejna przyjemność to obcowanie z piękną
muzyką ,często autorstwa Madaleny i jej pięknym śpiewem z akompaniamentem gitary.
Wszystko to prowadzi nas w głąb siebie, pozawala  uwolnić nas od stresu ,blokad i niechcianych emocji. Warsztaty  Magdy to artystyczne i duchowe przeżycie.
Magdalena prowadzi warsztaty ,wówczas kiedy  jest w Polsce, głównie w Poznaniu, ale także w innych miastach. W sierpniu prowadzi swoje zajęcia codziennie rano na obozie jogi organizowanych przez Centrum Jogi „Harmonia”   w Łazach koło Mielna .
————————————————————————————————————————————-

WARSZTATY W POSZUKIWANIU DUCHOWEGO PRZEWODNICTWA

goddess of water

 

Czy zdarzyło Wam się w życiu, coś niezwykłego? Czy czuliście kiedyś opiekę i otrzymaliście pomoc z zewnątrz i nie była to pomoc ludzi? Czy pragnęlibyście poznać niewidzialnych Przewodników, poznać ich imiona i uzyskiwać od nich wsparcie i informacje?

Myślę, że na takie pytanie, niemal każdy człowiek odpowie twierdząco, nawet wtedy jeśli nie wierzy ,że coś takiego istnieje i jest możliwe. Gdzieś w głębi duszy ,największy sceptyk , chciałby takiego kontaktu, ale racjonalny umysł odrzuca taką możliwość.

Opisano wiele takich niezwykłych przypadków, niezwykłych zbiegów okoliczności, niezwykłej interwencji istot niewidzialnych. Wielu ludzi doświadczyło niezwykłych zdarzeń, ale nie mają odwagi o nich mówić, aby ich nie wyśmiano.

Ja już mam odwagę rozmawiać o swoich doświadczeniach . Jest ich zbyt dużo, aby je bagatelizować , mało tego dostałam nawet swego rodzaju nakaz, abym mówiła i pisała o rzeczach niewidzialnych ,abym dawała świadectwo.

Ze mną możecie o takich przypadkach porozmawiać, a jeśli zechcecie pomogę Wam nawiązać kontakt z Waszymi Przewodnikami.

Kontakt ten możemy nawiązać na wiele sposobów. Istnieją „narzędzia” które mogą być pomocne. Są nimi karty anielskie i wahadło, ale przede wszystkim medytacja i modlitwa, oraz channeling . Ja korzystam ze wszystkich wymienionych metod. Mogę się z Wami podzielić tymi umiejętnościami, a właściwie mogę pomóc Wam odkryć je w sobie, bo są w Was od zawsze, tylko nie zawsze potraficie do nich dotrzeć.

Koszt dwu i pół godzinnego warsztatu wynosi 60  zł  .

Zapraszam na warsztaty odkrywania niewidzialnego, przyjaznego świat

——————————————————————————————-

 

WARSZTATY ROZWOJU ŚWIADOMOŚCI I KSZTAŁTOWANIA SWOJEJ RZECZYWISTOŚCI

img_20161012_203806img_20161012_203856 img_20161012_203749

 

 

 

 

 

Czy możemy wpływać na swoją rzeczywistość?

Czy w ogóle to jest możliwe?

Wiele osób na takie pytanie odpowie negatywnie- nie to nie jest możliwe, przecież wpływa na nas tyle czynników zewnętrznych, tyle ograniczeń. Przy takim nastawieniu rzeczywiście staniemy się ofiarami losu, manipulowanymi przez innych ludzi, rzucanymi to w tę to w inną stronę przez okoliczności zewnętrzne ,osobami spełniającymi oczekiwania innych ludzi z naszego otoczenia, osobami ,które oddają swój los w ręce innych ludzi.

A my ? A nasz los? Przecież mamy prawo żyć tak jak chcemy, a nie tak jak nam ktoś narzuca.

Możemy żyć tak jak pragniemy sami ,jednak musi to być zgodne z prawdą i dobrem naszym ,ale też każdego innego człowieka. Nie wolno nam krzywdzić innych ludzi i żyć ich kosztem. Musimy być uczciwi wobec Boga, siebie samych i ludzi.

Istnieją różne metody kształtowania naszej rzeczywistości. Może to być planowanie, wizualizacja, modlitwa, medytacja. Jedną z najnowszych i najskuteczniejszych metod jest Transerfing Rzeczywistości. Metodę to opracował Vadim Zeland. Jest on twórcą szeregu zasad, których stosowanie pomoże nam kształtować naszą rzeczywistość. Sam Zeland uczciwie przyznaje, że nie jest to nic nowego , że te prawa były znane i stosowane prze wielkich Mistrzów na przestrzeni dziejów , w różnych kulturach. On je zebrał i opracował ,dodając nowe ,własne nazewnictwo ,oraz współczesną formę przekazu.

Warto zapoznać się z tą metodą. Ja osobiście stosuję ją od roku z pozytywnymi efektami. Uczę jej moich klientów na warsztatach, oraz na sesjach indywidualnych .

KOSZT DWU I PÓŁ GODZINNEGO WARSZTATU WYNOSI 60 ZŁ

Wszystkie opisane powyżej warsztaty łączę w jedne Warsztat rozwoju Duchowego

Zapraszam serdecznie.

Przyjmuję zgłoszenia osób zainteresowanych poszczególnymi warsztatami .

Wystarczy zgłoszenie dwóch osób .Wybieramy wówczas dogodny termin , ogłaszamy warsztat i pracujemy przy minimum 2 osobach , otwarci na dużo więcej .

 

————————————————————————————————————

light-goddess_1024x768_13719

” Festiwal Światła”

Mamy za sobą „Festiwal Światła”, który odbył się w dniach 13,14 czerwca 2015 roku

Był niezwykle udany, poczynając od pogody, która pozwoliła nam odbyć dużą cześć warsztatów w ogrodzie. Dopisali też ludzie. Przez Dom Natury, przez mój dom i ogród przeszło 25 osób, które uczestniczyły wybranych blokach lub w całości warsztatów. Postanowiłam jednak wyciągnąć wnioski dla siebie. Byłam zbyt przeciążona szczególnie ustawieniami wg. , Hellingera które prowadziłam w sobotę Ustawienia będę robić w innym terminie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za przybycie i dzielenie się swoim światłem .

Festiwal Światła – 30 kwietnia i 1 maja 2016 roku

Przed nami kolejny festiwal .

Tym razem przyświecała mi myśl ,aby Festiwalu zbytnio nie przeładowywać wystąpieniami, aby był czas na rozmowy ,relaks ,mały spacer ,czy chwilę kontemplacji w ciszy, zgodnie ze indywidualnymi potrzebami . Prelegenci ,to jak zawsze wspaniali ludzie, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Barbara Mroczkowska