Gene Keys

Gene Keys – Klucze Genowe

Gene Keys –Kucze Genowe – To są klucze do odkrycia i zrozumienia własnego Geniuszu, który uwalnia nas od bycia ofiarą naszych własnych Cieni i przekształca je w poczucie głębokiej jedności z samym sobą i ze światem, by realizować swoje prawdziwe życiowe cele i powołanie. Dzięki tej metodzie możemy znaleźć drogę do wzniesienia się na wyższe wibracje, pokonując swoje lęki i ograniczenia. Gene Keys to współczesna adaptacja starożytnych nauk I-Ching, Human Design, astrologii, spektrum świadomości i wielu winnych dziedzin, łącząc je w syntezę wiedzy o człowieku i rozwoju ludzkości, dostosowaną do indywidualnych wibracji każdego człowieka w momencie jego urodzin.

SESJE INDYWIDUALNE – odkryj potęgę swojego Geniuszu! Na sesje indywidualne można się zapisywać mailowo: magdalena_atkisnon@yahoo.co.uk lub telefonicznie 00447796656869.

Uczestników warsztatów i sesji indywidualnych proszę o datę urodzenia przy zapisach, bym mogła dla was stworzyć waszą osobistą mapę potencjałów (profil hologenetyczny w j.polskim). Sesje indywidualne:

  • Koszt pierwszej wizyty ok. 90 min –  200PLN ,
  • sesja wspierająca ok 75 min – 150PLN  (sesje indywidualne on-line przy użyciu aplikacji Zoom lub osobiście w terminach mojego pobytu w Poznaniu lub innych miastach)

Wykorzystuję najlepsze metody płynące z Gene Keys, Human Design I astrologii. Jeśli:

• poszukujesz swojej prawdziwej natury,
• chcesz wzmocnić swoje mocne strony,
• osiągnąć pewność i wiarę w siebie,
• odkryć nowe aspekty Twojego „JA”

Jeśli interesuje Cię rozpoznanie w sobie tych największych Darów, jakie zostały Ci dane w życiu, chcesz poznać żyjące archetypy i potencjalne ziarna transformacji zapraszamy do podróży w głąb siebie.

• odkryjesz swój wewnętrzny kompas, który został Ci dany i zapisany w dniu Twoich narodzin,
• poznasz techniki i narzędzia, które umożliwią Ci większe zrozumienie tego kim i po co tu jesteś,
• dowiesz się jak pracować ze swoimi cieniami, by skutecznie je transformować.

Zapraszam do serii moich kontemplacji nad Kluczami Genowymi (Gene Keys) na kanale YouTube -kliknij na link: Klucze Genowe – Osobiste Kontemplacje Podróżnika 

Więcej o Gene Keys – Kluczach Genowych

Richard Rudd

Nauczyciel, mistyk i poeta. Studiował na Uniwersytecie w Edynburgu, gdzie uzyskał tytuł magistra literatury i metafizyki. Urodzony odkrywca, uczył się u wielkich nauczycieli na Wschodzie, podróżował przez Himalaje, Pacyfik, obie Ameryki i Arktykę. Pracował w przemyśle filmowym w Australii, szkolił się jako nauczyciel Chi Kung w Tajlandii i przepłynął Atlantyk na małym jachcie. W tych latach mieszkał na Manhattanie, w Oregonie i na Hawajach, po czym wrócił do Wielkiej Brytanii w 1998 roku. Tam poznał Marian, swoją żonę. W następnych latach doczekali się trójki dzieci i przenieśli się do Devon w południowej Anglii. Podczas swoich podróży Richard odkrył miłość do pisania, a w 2006 roku zdobył międzynarodową nagrodę poetycką FISH w Irlandii.

Mistyczna podróż Richarda zaczęła się na wczesnym etapie życia, kiedy doświadczył dziwnych energii przepływających przez jego ciało. Zjawisko to wywołało w nim duchowe poszukiwanie. Jego studia zostały ujęte w całość w 2002 roku, gdy zaczął pisać i uzyskiwać Klucze Genowe. Siedem lat zajęło mu napisanie książki oraz zrozumienie jej nauk i zastosowań. Dzisiaj Richard kontynuuje studia oraz nauczanie głębokich lekcji płynących z Kluczy Genowych.

Profil Hologenetyczny

Twój Profil Hologenetyczny to spersonalizowana mapa twojej wewnętrznej istoty. Pokazuje archetypowe wzorce, które blokują naturalny przejaw twojego Geniuszu (to tzw. Cienie), jak też to, w jaki sposób przekształcić te wzorce w Twoje Dary. Nie jest to ustalony zbiór kodów – Twój Profil obrazuje wspaniałą podróż, którą przeżywasz – po to, by aby odblokować ukryte wyższe zdolności Twojego Geniuszu. Przyjrzyj się słowom, które pojawiają się w Twoim Profilu, a będziesz mieć wyobrażenie o swoim najwyższym potencjale życiowym, a także o wyzwaniach, przez które masz przejść. Zrozumienie tych słów i urzeczywistnienie ich w swoim życiu to cała sztuka tej mądrości.

Pobież swój profil w j.angielskim – kliknij tutaj TWÓJ PROFIL HOLOGENETYCZNY

Dołącz do nas na FB  https://www.facebook.com/GeneKeysPolska/

i instagramie: https://www.instagram.com/thegenekeys/

i odkryj wibracje na każde kolejne 6 dnie w tzw. Pulsie Tygodnia