Magdalena Atkinson

Jestem kobietą mocy, która chodzi po tej ziemi… Zostań tu i zatańcz ze mną, zostań tu i zaśpiewaj tę pieśń..”

Witam was bardzo serdecznie!

Jestem Magdalena, córka Basi. Jako dziewczynka dorastałam pod jej inspirującymi skrzydłami, teraz lecimy już razem… Od dziecka kocham muzykę, chciałam tańczyć, potem śpiewać, teraz robię jedno i drugie. Czasami trzeba przejść kawałek świata, żeby odkryć własne powołanie i realizować pasje. W centrum moich zaiteresowań jest potencjał człowieka, mój własny i innych. Odkąd znalazłam klucz do siebie m.in. dzięki Gene Keys, Human Desing i astrologii, życie staje się dal mnie prawdziwą przygodą!

Na codzień w Wielkiej Brytanii pracuję jako muzyko-terapeuta. Mam regularne zajęcia jogi w moim domowym studiu i warsztaty Shakti Dance. Występuję z piosenką francuską m.in. w Poznaniu z Wiesłąwem Prządką, ale nade wszystko kocham to, że piosenki spływają na mnie  i mogę się nimi dzielić.

Wydałam 2 płyty

Beauty & Power i Love & Light (listopad 2018)

Moja przygoda z tańcem rozpoczęła się na studiach podczas zajęć z Choreoterapii. Po studiach (jestem Absolwentem UAM w Poznaniu) dostałam stypendium na Wyższej Szkola Tańca w Denpasar, BAli, Indonezja, gdzie poznawałam przebogatą kulturę Bali. Przez wiele lat poszukuwałam formy łączącej ruch, ciało i duszę. Prowadziło mnie to na warsztaty contact improvisation, 5 rythms, choreoterapii. Wreszcie w 2011 zetknęłam się po raz pierwszy z Shakti Dance i od razu wiedziałam, że jest to praktyka dla mnie, nie tylko jako uczestnika, ale i jako nauczyciela. W 2014 ukończyłam kurs nauczycielski u autorki techniki Sary Avtar Oliver. Od tego czasu prowadzę warsztaty, które szybko nabrały mojego własnego kolorytu, wzbogaconego głównie przez moją muzykę. Prowadzę warsztaty na festiwalach – The Healing Weekend, The Holistic Lighthouse Festival, the Colourfest.

Podczas tańca i medytacji odkrywam swoją prawdę, słucham głosów ciała i ducha i tym pięknem chcę się dzielić z Wami!

Gene Keys, Hunam Desing and Astrologią zajmuję się od kilku lat i zgłebiam ich tajniki. Dzięki Gene Keys czarno na białym zobaczyłam swoje blaski i cienie, urodzeniowe wibracje, które w życiu możemy podnosić, by odkryc swój najwyższy potencjał.

Magdalena Atkinson – kompozytorka, piosenkarka, muzyko-terapeuta i marzycielka, której naczelną motywacją stanowi zobaczenie w sobie i innych naszych twórczych potencjałów. Od kilku lat aktywnie zajmuje rozwojem świadomości, w tym astrologii, Human Desing i Gene Keys. Mieszka w dwóch domach, w Anglii i Poznaniu.

Dyskografia:

Beauty & Power – pełen album 2015

Willow Tree – single – Marzec 2018

Thrive – single Wrzesień 2018

Love & Light – pełen album listopad 2018