Magdalena Atkinson

Otwórz ręce, otwórz ręce, uwolnij motyle marzeń

nie trzymaj już więcej, niech lecą, lecą, lecą…

wokalistka, kompozytorka, joginka, muzykoterapeuta, matka, marzycielka…

Piosenka „Otwórz Ręce” z albumu „Beauty & Power” 2015

Muzyka Magdaleny to liryczny romans piękna i mocy; magnetyczny głos, bogata interpretacja, głębia i radość życia łączą się i przenikają tworząc bogaty kaledoskop emocji i dźwięku. 

Najnowsza płyta „Love & Light” jest bratnią duszą pierwszej płyty „Beauty & Power”, w której autorka rozwija skrzydła swojego talentu, wzrusza liryzmem i inspiruje do transformacji lęków w siłę i lekkość. Są tu utwory nastojowe i kojące z fortepianem, lub dynamiczne i radosne z zespołem.

Single „Thrive” – z płyty Love & Light 

Single „Willow Tree” – z płyty Love & Light 

Kup płytę do swojej kolekcji bezpośrednio w Domu Natury lub przez stronę internetową Sklep internetowy Magdaleny Atkinson

 

Magdalena tworzy muzykę od 20 lat. Rozpoczęła swą drogę piosenki autorskiej z poznańskim zespołem Elipsa pod koniec lat 90-tych. Powstało wówczas wiele udanych piosenek m.in. „Płaszcz” –

W 2000 roku wyjechała z Polski w poszukiwaniu przygody i swojego miejsca na ziemi. Mieszkała w Indonazji – na Bali, w Grecji – na Korfu, po to by osiąść w Południowej Anglii. To nie był łatwy czas, potrzebowała ponad 12 lat, by odnaleźć się w nowej  kulturze i udoskonalić swój warsztat językowy. W 2015  powstała uzdrawiająca, duchowa w zamyśle płyta „Beauty & Power”, (Pięlno i Moc).

Jestem Kobietą Mocy, która chodzi po tej Ziemi

Zostań tu i zatańcz ze mną

Zostań tu i zaśpiewaj tę pieśń

 

Więcej infommacji na stronie angielskiej: http://www.magdalenaatkinson.co.uk

Kanał youtuba: Magdalena Atkinson n youtube

FaceBook: MagdalenaAtkinsonMusic

spotify: open.spotify.com