Okrągłe urodziny.

Zbliżają się moje urodziny.

Nie będę zdradzać które, powiem tylko, że ważne.

Większość kobiet w moim wieku, nie obwieszcza tego całemu światu. Mi samej trudno uwierzyć ,że mam już tyle lat.

Ja jestem dumna z mojego wieku, wdzięczna Stwórcy, że dał mi tyle wspaniałych lat, tyle wspaniałych ludzi, zdarzeń, radości, smutków i doświadczeń, dzięki którym wzrastałam.

Dostałam wiele talentów, za które jestem  niezmiernie wdzięczna i które staram się wykorzystywać i dzielić się nimi z ludźmi.

Jestem szczęśliwa, że całe życie śpiewałam, pisałam, komponowałam, a od paru lat maluję. Jestem szczęśliwa, że mogłam się spełniać w różnych zawodach, a obecnie w najważniejszym dla mnie zawodzie – psychoterapeuty i uzdrowiciela duchowego.

Dziękuję Bogu za wspaniałych Rodziców i za to, że pomógł mi stworzyć moją własną Rodzinę . Dziękuję za licznych życzliwych ludzi, za przyjaciół  wśród których mam niejedną bratnią duszę.

Pojutrze, w wigilię moich urodzin, będę śpiewać i grać moje piosenki na moim  koncercie, który zatytułowałam „Obrazy życia”, tak jak moją płytę.

Wyciszona i pełna refleksji

Basia

Udostępnij wpis na swoim facebook

2 thoughts on “Okrągłe urodziny.

  1. Basiu kochana już żałuję że mnie nie będzie ale Twoją płytę zamawiam. Jestem w Szwecji i nie dalej jak dzisiaj słuchałam Twoich piosenek, które sobie nagrałam w Poznaniu i w Łazach. Jesteś wspaniałą artystką Twoje piosenki to miód na moje serce. Twórz i żyj nam 130lat co najmniej!!! Pozdrawiam Alina J.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *