Pełnia lata, Pełnia Blasku

„Czerwiec jest pełnią lata, gdy komunikacja i świadomość są ze sobą ściśle powiązane – nie bój się słów, by wyrazić swoją prawdę”

( 21 czerwca przesilenie letnie, 23 czerwca Miodowa Pełnia Księżyca )

Kochane kobiety,

To cudowne widzieć wszystko w rozkwicie! Matka Natura odkrywa całe swe piękno w pełnym, jasnym świetle najdłuższych dni w roku. Teraz jest czas, by ją podziwiać wszystkimi zmysłami, rozkoszować się barwami kwiatów, zapachami aromatycznych ziół, śpiewem ptaków, smakować ciepły deszcz i liście mięty, czuć pod stopami miękkość trawy.

Czerwiec jest czarodziejskim miesiącem uwodzącym każdego. Warto jednak pamiętać o jego innych walorach, nie przez wszystkich docenianych. Dwie ważne daty wzróżniają się spośród wielu w tym roku. Przesilenie letnie 21 czerwca obchodzone przez naszych przodków w tak wielu kulturach i pełnia księżca 24 czerwca.

Warto uczcić w tym tygodniu obie daty, zachwytem nad światem i cichą kontemplacją natury, tańcem, śpiewem lub wierszem. Mówi się, że afirmacje wypowiadane i stworzone w tym miesiącu są wyjątkowo silne! Czerwcowa Pełnia księżyca określana jest jako Miodowa Pełnia, wspierająca wibracje miłości do siebie, miłości do innych, miłości do świata i miłości do życia w całej pełni!

Użyj swego głosu, by wypowiedzieć lub wyśpiewać własną afirmację dla siebie i całego świata! Tam, gdzie chcesz wysłać miłość, Miłość rozkwitnie!

„Jestem kobietą lekką, która stąpa po tej Ziemi
Zostań tu, i zatańcz ze mną, zostań tu i zaśpiewaj swą pieśń!”

Zachęcam do znalezienia własnej drogi, własnego głosu, własnego sposobu uczczenia tego tygodnia!

Dla mnie ten tydzień już jest wyjątkowy, dziś obchodziłam urodziny mojej 5 letniej córeczki – Isabelli. Jutro wybieram się na spotkanie w jurcie w moim Kręgu Kobiet, na pogawędki o sprawch Ducha i nie tylko. W sam piątek mam zamiar dłużej pomedytować nad ranem, przed mym rytuałem codziennej jogi, zaś w niedzielę wybieram się na ognisko przy świetle pełni księżyca, wyjątkowej, wielkiej pełni, jak zapewniają nas astrolodzy.

Zachęcam do odprawienia małego lub wielkiego rytuału od serca, przy ognisku lub blasku świecy, by podziękować Matce Ziemi, przyrodzie dookoła, Bogu za wszystkie dary, którymi nas obdarza. Rozejżyj się w zachwycie dookoła, a potem zajżyj we własne wnętrze, by z wdzięcznością zadumać się i pomedytować nad pięknem tego Lata, tworząc tym samym najbardziej niesamowitą i skuteczną afirmację w Twoim życiu!

Powodzenia Kobiety Mocy!

Magdalena

Udostępnij wpis na swoim facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *