POZYTYWNE, MOTYWACYJNE SPOTKANIA KREATYWNE

                              Zapraszam na spotkania, podczas których  będziemy się ładować pozytywną energią, która pozwoli nam pełniej wykorzystywać nasz naturalny potencjał . Postanowiłam na skutek sugestii moich klientów wprowadzić do nazwy spotkań słowo MOTYWACYJNE.

Potrzebujemy słów zachęty, które będą nas motywować do bardziej kreatywnego i pełniejszego życia.

Podczas spotkań zabronione, wręcz, jest narzekanie i opowiadanie swoich historii, chyba, że będą to wiadomości pozytywne.

Osoby z problemami do rozwiązania zapraszam na terapię.

Oczywiście jedno drugiemu nie przeszkadza, a może się korzystnie uzupełniać.

W ogóle staramy się mówić nie za wiele. Będą medytacje prowadzone i w ciszy, z piękną muzyką relaksacyjną, będziemy także w ciszy pisać i w ciszy malować intuicyjne. Znajdzie się też czas na śpiew lub taniec intuicyjny.

Nie wiem dokładnie jak nam popłynie czas, więc nie chcę  przedstawiać dokładnego programu danych spotkań. To też nam wyjdzie intuicyjnie spontanicznie. Ważne, aby panowała atmosfera spokojnego relaksu i radości. Tyle mamy na co dzień, wokół nas hałasu i gadania o wszystkim i o niczym. Niech te spotkania mają swój, inny, niepowtarzalny i uzdrawiający charakter.

Zapewne nie zdążymy robić tego wszystkiego na jednych zajęciach Różne punkty programu będą się wymieniać.

Na te spotkania zapraszam przez  sms  lub przez mesendżera osobiście. Proszę zawsze o odpowiedź dotyczącą obecności. Ilość miejsc ograniczona .Koszt spotkania 20 zł w tym kawa, herbata, ciasto . W przypadku malowania albo przynosimy własne materiały, albo korzystamy z tego co jest na miejscu dopłacając 5 zł

Do miłego spotkania.

Barbara

 

 

Udostępnij wpis na swoim facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *