Przebaczanie ,świadomość i budowanie własnej mocy.

Wynurzam się ostatnio przed Wami.

Taka jakaś potrzeba we mnie się  pojawiła.

Wiem, że nie wiele osób czyta to, co piszę na moim blogu, który przenoszę potem na face booka, ale nie chodzi mi o ilość polubień. Właśnie te nieliczne, ale serdeczne, czasem z komentarzem zrozumienia mojego sposobu myślenia, są dla  mnie bardzo cenne.

Lubię pisać, ale miewam okresy całkowitego zastoju w tej branży. Nie wiem, jak długo ta chęć pisania u mnie potrwa, ale to nie ma znaczenia. Staram się „iść za tym „,  co się w moim wnętrzu pojawia.Teraz pojawiła się chęć dzielenia swoimi przemyśleniami .

W poprzednim wpisie opisałam spotkanie towarzyskie, podczas którego poczułam się nie najlepiej. Podzielenie się tym nastrojem przyniosło mi  początkowo ulgę , ale potem nie czułam się z tym dobrze. Wiem, że nie tędy droga. Wiem, że należy wybaczać i być tolerancyjnym. Wiem, że tylko tędy droga. Cóż, że czasem kręta i wyboista, jednak musimy przez nią przejść. To nasze doświadczenia, które nas uczą i dzięki którym wzrastamy. W otaczającym nas obecnym świecie ,trudnym i pełnym wyzwań, wielu, bardzo wielu osobom, należy wybaczyć i to bardzo bolesne rzeczy. Przecież wszyscy pragniemy sprawiedliwości , mądrości i miłości. tyle,ze nie zawsze właściwie pojętej.

Wiem, że czytają moje wpisy osoby, myślące podobnie i wiem, czym dla nas jest prawdziwa mądrość, sprawiedliwość i miłość. Pragniemy takiego świata, ale musimy go sami stworzyć. Mamy nadzieję , że sprzyjają nam w tym Siły Wyższe, ale to my musimy dokonać wysiłku, to od nas wiele  zależy. Dlatego musimy szukać prawdy na zewnątrz i nie iść jak bezwolne istoty za przywódcami, których zamiarów nie znamy do końca. Dlatego musimy szukać naszej prawdy wewnętrznej i iść na tym głosem. Dlatego trzeba szukać informacji na zewnątrz z różnych źródeł , ale sprawdzać co rezonuje z nami .

Wybaczyć ,to nie znaczy poddać się .Wręcz przeciwnie należy budować własną moc.

Zaczęłam skromnie, ale zakończę bardzo wzniośle słowami Jezusa.

‚Wybaczcie im, bo nie wiedzą co czynią”

 

 

 

 

 

 

Udostępnij wpis na swoim facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *