„Satori”- gra psychologiczna Radykalnego Wybaczania

Zapraszam na sesje indywidualne z psychologiczna grą Radykalnego Wybaczania- „Satori”

Satori to znaczy – oświecenie. Może to zbyt szumne określenie, może lepiej będzie brzmiało słowo zrozumienie, świadomość , czy wgląd.

Nazwa to zresztą rzecz umowna. Ważne , że uczestnicząc w tej planszowej grze, w ciekawy sposób dochodzimy do sedna naszych problemów , uświadamiamy sobie nasze blokady i przekonania. W grze może brać udział kilka osób ,ale ja ostatnio korzystam z niej podczas indywidualnych sesji z klientami. Pozawala to na głębsze dotarcie do przyczyn problemów. Oczywiście nie jest to tylko rzucanie kostką i przesuwanie pionka po planszy i wykonywanie poleceń związanych z danym polem. Każdy ruch jest omawiany i z każdego ruchu wynika coś konstruktywnego. Terapeuta poznaje klienta, wyjaśnia niejasne sprawy, a klient poznaje sam siebie i to jest najcenniejsze.

Po za samopoznaniem ,dochodzi też do spojrzenia na problem z wyższej, duchowej perspektywy, co pozwala na wybaczenie sobie i innym.

Osoby, które ” przeszły” przez całą grę, której „przerobienie ‚ trwa około 1.5 godziny czują się uwolnione i opuszczają gabinet w radosnym nastroju.

Zapraszam ,to naprawdę działa.

 

Barbara

 

Udostępnij wpis na swoim facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *