Shakti Dance Poznań 18.08.13

shakti-dance-obrazKOLEJNE WARSZTATY SHAKTI DANCE W POZNANIU JUŻ 18.08.13 godz. 11.00 – 13.00 w Yoga Friends Poznań ul. Jarochowskiego 8 – przy Arenie

Drodzy przyjaciele,
Jestem bardzo szczęśliwa z powodu entuzjazmu, z jakim zostały przyjęte prowadzone przeze mnie warsztaty SHAKTI DANCE 1 sierpnia w Yoga Friends. Na zajęcia zgłosiło się 15 osób, pełnych zapału i ciekawości. Po krótkim wstępie, rozpoczęłam zajęcia otwierająca mantrą Ong Namo Guru Dev Namo, wezwaniem do najwyższego Ja, z prośbą o przewodnictwo i opiekę. Po niej nastąpiła seria asan rozgrzewających nas przed tańcem. Piękna, harmonijna muzyka powoli wprowadzała nas w stan medytacji w ruchu. Następujący potem taniec, uwalniał nas od blokad, wyzwalał głos duszy, który w ruchu prowadził ku swobodzie i poczuciu spełnienia. Nie zabrakło głębokich przeżyć, medytacji, swobody ruchowej wypowiedzi i śpiewu. Po zakończeniu padło pytanie – kiedy znowu się spotykamy?

W odpowiedzi zapraszam na kolejne warsztaty przed moim wyjazdem do Anglii. SHAKTI DANCE nie jest jeszcze w Polsce znany, choć kilka osób słyszało o tej formie jogi i tańca, ale tylko z internetu – jest to zatem ogromna okazja, dla wszystkich zainteresowanych! Na następne zajęcia planuję częściowo nową muzykę, która pomoże nam w ruchowej podróży, a nawet nową pieśń – mantrę, która powstała przy mojej porannej medytacji – Add Guray Nameh – mantra ochrony.

Zapraszam serdecznie!

Obrazek Magdalena Atkinson
ZAPISY: Dom Natury
https://www.hellinger-domnatury.pl
Barbara Mroczkowska e-mail: b-mroczkowska@tlen.pl
tel 606303614
cena 25PLN

Udostępnij wpis na swoim facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *