„Urodziny”

Wczoraj, 16 grudnia miały urodziny dwie ważne dla mnie osoby. Jedna, to moja jedyna siostra Ewa , a druga, to mój mistrz Bert Hellinger. Bert Hellinger skończył lat 90 ,a moja siostra … cóż kobiety wieku nie mają.

Podziwiam Berta Hellingera za każdym razem,DSCF1959DSCF1972 DSCF1978 kiedy zajmuję się ustawieniami. Podziwiam jego umysł, duchowość i kondycję fizyczną. Miałam przyjemność uczestniczyć w prowadzonych przez niego warsztatach we Wrocławiu, kilka lat temu . Zachwycił mnie swoim ujmującym stylem bycia, niezwykłą erudycją, poczuciem humoru i duchowością. Do dziś prowadzi seminaria, pisze książki i piękne mądre wiersze. Dziękuję Ani Choińskiej  i całemu biuru hellingerpolska , za przesłanie mi zdjęcia Berta i jego pięknego wiersza o urodzinach.

Moją siostrę , po prostu kocham i wiem mówiąc słowami Hellingera, że jest właśnie tą właściwą dla mnie siostrą. Dziękuję  za nią Bogu i moim Rodzicom. Cieszę się ,że ją mam i że łączy nas taka wspaniała więź.

Ewa miała kiedyś sen .

Pod oknami naszej kuchni, w podwórzu, napełniała wodą dzban. Usłyszała jakiś głos ,który jej powiedział ,że mamy (my dwie) napełniać ten dzban . 

Napełniamy go obie. Niech nigdy nie zbraknie w nim miłości.

Basia

Udostępnij wpis na swoim facebook

2 thoughts on “„Urodziny”

 1. Pięknie napisane Basiu <3
  Czytając Twoje słowa dotyczące siostry przyszła do mnie myśl o mojej siostrze…siostrach, bo mam nie tylko jedną.. Ty wiesz o czym mówię.
  I co na to Hellinger? Czy te siostry są dla mnie też właściwe? A ja dla nich?
  Chyba te moje pytania na zawsze pozostaną bez odpowiedzi..
  Wybacz tę moją prywatę na Twojej stronie.
  Życzę Wam, Tobie i Ewie jak najwięcej lat wspólnych z Waszą cudną siostrzaną miłością!! <3

  • Kochana Beatko, moja wierna czytelniczko i …siostro ! Na pewno jesteś tą właściwą dla mnie ,a ja mam nadzieje ,że dla Ciebie.Gdyby Pan Hellinger nas znał, to też by to potwierdził. Dzięki za komentarz, jak widzisz wiele ich nie ma, ale liczy się jakość. Może jakbym pisała źle o jakimś polityku, a dobrze o jego przeciwniku, to może by były komentarze, ale jakie? Takich mi nie potrzeba. Pozdrawiam i tą drogą.
   Basia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *