„Warsztaty samouzdrawiania”

20160501_17363215 października 2016 roku odbyły się w Domu Natury warsztaty samouzdrawiania. Warsztaty te będą odbywały się  cyklicznie raz w miesiącu. Do udziału w tych warsztatach można dołączyć w każdym momencie. Najbliższy termin to 19 listopada.

Podczas warsztatu poznacie Państwo różne metody uzdrawiania, które będziecie mogli zastosować sami w domu. Możecie też pomagać najbliższym.

Na ostatnich warsztatach mówiłam o budowie energetycznej człowieka, z podziałem na ciało fizyczne, eteryczne, emocjonalne zwane też astralnym, mentalne ,oraz duchowe. Na tych pierwszych zajęciach koncentrowaliśmy się na ciele fizycznym .

Na warsztatach kładę nacisk  na praktyczne ćwiczenia. Najczęściej jest to prowadzona przeze mnie wizualizacja . Wszyscy uczestnicy siedzą w pozycji medytacyjnej , w spokoju i pełnym relaksie. W pierwszym ćwiczeniu rozprowadzaliśmy energię życiową  po całym ciele.  Obserwowaliśmy nasz oddech i „śledziliśmy”  drogę tlenu po naszym ciele. W drugim ćwiczeniu uzdrawialiśmy układ krążenia, koncentrując się  na „śledzeniu” przepływu naszej krwi , przez naczynia krwionośne, serce i wszystkie narządy.

Przy okazji mówiłam o roli jaką tlen i krew pełni w naszym ciele, przypominając nieco wiedzę z anatomii i fizjologii człowieka w podstawowym zakresie.

Pracowaliśmy też z kolorami.

Uczestniczki były z zajęć bardzo zadowolone. Wychodziły ,zrelaksowane i uśmiechnięte.

Zapraszam serdecznie na kolejne zajęcia.

To niezwykłe, w jak prosty sposób można pomóc naszemu w uzdrowieniu naszego ciała.

Barbara

Udostępnij wpis na swoim facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *