Warsztaty Shakti Dance i Ustawienia wg.Hellingera

11 kwietnia 2015 roku odbyły się we Wrocławiu warsztaty Shakti Dance- jogi tańca , oraz warsztaty ustawień wg. Hellingera.

Takie połączenie zastosowała Sara Awatar, prekursorka Shakti Dance wraz z terapeutką ustawień ze Stanów Zjednoczonych w zeszłym roku, podczas warsztatów w Rzymie. Tak się składa ,że moja córka jest instruktorką Shakti Dance, a ja terapeutką ustawień wg.Hellingera. Magda powiedziała mi o warsztatach w Rzymie, latem zeszłego roku.Ucieszyłyśmy się bardzo ,że można łączyć nasze warsztaty i chciałyśmy nawet jechać do Rzymu. Czas jednak był jeszcze nie ten. Tymczasem „przypadkiem” , nie przypadkiem, miałyśmy okazję połączyć nasze warsztaty we Wrocławiu. Magda poprowadziła swój warsztat, a potem po pół godzinnej przerwie, ja poprowadziłam ustawienia. Wzięły w nim udział te same osoby. Fuzja okazała się bardzo korzystna. Podczas pierwszego warsztatu wszystkie uczestniczki „otworzyły” się i uwrażliwiły, co bardzo pomogło przy ustawieniach. Mogłam je poprowadzić bez wstępnej medytacji.Ja również byłam wspaniale zrelaksowana po warsztatach Jogi Tańca i w dobrej kondycji mogłam poprowadzić ustawienia .

Podczas ustawień wykorzystałam „Kobietę Mocy” jedną z pieśni mocy ,autorstwa Magdy. Zaśpiewała ją i zatańczyła cała grupa, utrwalając w ten sposób pozytywny efekt ustawień.

Mam nadzieję ,że podczas każdego pobytu Magdy w Polsce, a mojego w Anglii będziemy stosowały to korzystne dla wszystkich połączenie.

Pozdrawiamy szczególnie uczestniczki tego wydarzenia.

Basia i Magda.

Udostępnij wpis na swoim facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *