Warsztaty ustawień wg.Berta Hellingera, 8 czerwca 2013

Zapraszam na kolejne warsztaty ustawień wg.Hellingera

Szczegóły dotyczące metody, przebiegu warsztatów, oraz warunków uczestnictwa znajdą Państwo na mojej stronie https://www.hellinger-domnatury.pl

Bert Hellinger ciągle doskonali swoją metodę. Staje się ona coraz bardziej duchowa i coraz bardziej skuteczna. Podążając za Mistrzem wielu terapeutów stosuje Ustawienia Duchowe. Ja również .

Czym różnią się ustawienia duchowe od dotychczasowych ?

W swojej głębi niczym. Zawsze były duchową terapią, tyle, że to co się działo było jawnie nazwane. Klient nazywał swój problem, przedstawiając go wszystkim obecnym. Teraz może go przedstawić tylko terapeucie, przed ustawieniem. Ponadto wybierając reprezentantów mówił im, kogo reprezentują. Teraz przekazując im swoją energię przez dotyk, mentalnie przekazuje tą informacje, kogo reprezentują. Jednym słowem jest to przekaz po za werbalny, niesłyszalny, a więc duchowy.

Pomimo tego, że żadne informacje nie zostały podane, wybrane osoby czują nie swoje emocje, odczucia w ciele itp. Odczuwają myśli i emocje osób, których nie ma na sali. Mało tego, te osoby których tu nie ma, najczęściej nie wiedzą o tym, że odbywają się jakieś warsztaty z ich duchowym udziałem.

Zapewne jest to trudne do zrozumienia dla osób myślących racjonalnie. To trzeba po prostu przeżyć i dopiero wówczas pojawia się zrozumienie tego co się dzieje, jednak jak to jest możliwe, to zupełnie inna kwestia, którą poruszę w kolejnych postach.

Zapraszam serdecznie .Zaczynamy w sobotę o 10.00 w Domu Natury na Mazowieckiej 53 .

Zakończenie warsztatów najwcześniej o15.00, a najpóźniej o 18.00, w zależności od ilości ustawień. Często ustawienia przenoszą się też na niedzielę.

Udostępnij wpis na swoim facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *