„Wszechświat zawsze sprzyja marzycielom”-Paulo Coelho.

Dziś przedstawię wam różne podejścia do kształtowania swojej rzeczywistości. Marzenie jest jednym z nich. Można też prosić , modlić się ,żądać i …zamawiać u Wszechświata. Taką postawę proponuje Vadim Zeland w swojej teorii transerfingu.

Na początek mały wstęp o przypadkach – nie przypadkach.

Zajrzałam dziś do mojego kolejnego kalendarza pt.” Alchemia” z cytatami Paulo Coelho. To już piąty do mojej kolekcji. Co ciekawe , nigdy nie kupiłam go sobie sama ,a dostaję go zawsze na moje imieniny 4 grudnia i to nie zawsze od tej samej osoby, a wiem ,że się nie umawiają. To jeden ze zbiegów okoliczności. Drugi zbieg (ha,ha) ,przypadek ,czy nie przypadek to ten cytat ,który stał się tytułem. Wczoraj o tym ,że warto marzyć , napisałam w życzeniach noworocznych ,tych z moim sylwestrowym zdjęciem .To było moje przesłanie, nie otwierałam wczoraj kalendarza. Otworzyłam go dziś i znajduję pod wczorajszą datą przesłanie Coelho o marzeniach.

Po tym przydługim wstępie, pragnę raz jeszcze pisać o marzeniach.

Czy Wam się marzenia spełniają? Mnie tak .Czasem po wielu latach, ale się spełniają. Kiedy się spełnią ,a kiedy nie ? Spełnią się wówczas ,gdy będziemy wierzyć w to, że się spełnią, mało tego będziemy pewni ,że się spełnią. Wtedy się spełnią, bo jeśli będziemy w to wątpić to się nie spełnią. Mając już marzenie ,należy podjąć konkretne kroki, aby się zrealizowało. Warto wyznaczyć sobie konkretny cel i podjąć kroki aby go zrealizować. Przydatne będzie planowanie konkretnych działań. Warto się też przyjrzeć realności danych celów i oceny naszych możliwości.

Zdarza się jednak nie rzadko mały, lub większy cud i na to warto być otwartym . Cele trudne do realizowania ,czasem bez większego wysiłku są osiągane .

Vadim Zeland w swojej teorii transerfingu, proponuje nam iść jeszcze dalej. Mówi on, że marzenia i wiara to za mało, także prośba i modlitwa, oraz żądanie nie sprawi ,tego ,że otrzymamy to, czego chcemy . On poleca ZAMAWIAĆ , ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE U WSZECHŚWIATA na to i to. Potrzeba odwagi, aby tak postawić sprawy, oraz silnej woli w spełnieniu wielu zasad, jakie pozwalają na kształtowanie naszej rzeczywiści zgodnie z prawami Wszechświata. Nie wolno nam bowiem manipulować, szkodzić innym i postępować niezgodnie z prawami Wszechświata, a więc musimy spełnić szereg warunków , zrozumieć wiele rzeczy i wznieść się ponad swoje ego.

To dobre tematy na początek nowego roku.

Zapraszam wiec serdecznie na warsztaty planowania ,oraz transerfingu rzeczywistości.

Szczegóły na tej stronie w Aktualnościach.

Czekam na Was

Basia

Udostępnij wpis na swoim facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *